nastartujweb.cz

navigace


ŠABLONY

název šablony

ŠABLONA RESTAURACE

Otevíráte novou restauraci, nebo potřebujete přilákat nové zákazníky? Ukažte milovníkům dobrého jídla přednosti svého podniku. Ukažte na fotkách Váš interiér, nebo nejlepší jídla z Vašeho jídelníčku.

název šablony

ŠABLONA HOTEL

Hotel plný hostů je snem každého provozovatele. Máte svým potencionálním hostům co nabídnout? Prošel Váš hotel, nebo penzion velkou rekonstrukcí a nastal čas nové hosty přilákat, nebo k Vám už tolik hostů nejezdí skrze konkurenci? Prezentujte se jim na internetu a ukažte všechny své přednosti díky mnoha funkcím, které tato šablona nabízí.

název šablony

ŠABLONA KADEŘNICTVÍ

Rozjíždíte svoje vlastní studio a potřebujete se do startu prezentovat co nejefektivněji a nejlevněji? Potřebujete pro svou prezentaci fotogalerii a ukázat na mapě jak Vás zákazníci najdou? S pomocí naši prezentace všechno tohle hravě zvládnete. Během okamžiku můžete své nové studio profesionálně prezentovat na internetu.

název šablony

ŠABLONA STAVEBNICTVÍ

Jste zručný řemeslník a začínáte podnikat, nebo rozjíždíte novou firmu? Díky všestranosti této šablony nezáleží, zda jste zedník, vodař, tesař, nebo máte firmu na spousty odvětví. Šablonu nastavíme tak, aby přesně popisovala druh Vaši činnosti, případně upravíme dle Vašich požadavků.

název šablony

ŠABLONA AUTOSERVIS

Konkurence je vysoká a autoservis je dnes skoro na každém rohu. Získejte náskok před konkurencí díky prezentaci Vašich dovedností na internetu. Konkurence se už prezentuje na internetu? DOŽEŇTE JI. Informujte nové zákazníky o Vašich službách a cenách dříve než na internetu vyhledají jiný autoservis.

název šablony

ŠABLONA LÉKAŘ

Soukromé ordinace se staly velmi vyhledávanými, protože lidé stéle více hledají porozumění mezi doktorem a pacientem v klidném prostředí. Stále více lekářů se prezentuje na internetu a novým pacientům nejvíce prezentuje interiér své ordinace, zaměstnance a také vybavení a specializaci své ordinace. Prezentací na internetu zvednete nejen zájem nových pacientů, ale také svou profesionalitu a kvalitu.

název šablony

ŠABLONA ÚČETNICTVÍ

I v tomto oboru platí, že je důležité se dnes na internetu prezentovat. Stále více podnikatelů a malých firem vyhledává spolupráci externího účetnictví. Předběhněte konkurenci ve Vašem oboru a dejte o sobě více vědět.


RYCHLÝ KONTAKT

mail: info@nastartujweb.cz
mobil: +420 777 782 342
VoIP: +420 581 03 04 05